Депонирајте пари во Pocket Option преку банкарски картички (Visa / Mastercard / JCB), банкарски трансфер, е-плаќања (MoMo Pay, PayRedeem, WebMoney, Jeton, Perfect Money, Advcash) и криптовалута во Виетнам
Водичи

Депонирајте пари во Pocket Option преку банкарски картички (Visa / Mastercard / JCB), банкарски трансфер, е-плаќања (MoMo Pay, PayRedeem, WebMoney, Jeton, Perfect Money, Advcash) и криптовалута во Виетнам

Надополнувањето на депозит или трговска сметка е достапно на различни начини. Главниот критериум за пристапност е регионот на клиентот, како и тековните поставки за прифаќање плаќања на платформата.
Помошни водичи во Pocket Option
Водичи

Помошни водичи во Pocket Option

Помош Без разлика дали штотуку почнувате да учите како да тргувате или сте го правеле тоа долго време, сепак е корисно да го проширите вашето знаење и да дознаете повеќе за користе...
Како да започнете тргување со Pocket Option во 2023 година: Чекор-по-чекор водич за почетници
Водичи

Како да започнете тргување со Pocket Option во 2023 година: Чекор-по-чекор водич за почетници

Како да се регистрирате на Pocket Option Стартувајте го трговскиот интерфејс со 1 клик Регистрацијата на платформата е едноставен процес кој се состои од само неколку клик...
Како да преземете и инсталирате Pocket Option апликација за мобилен телефон (Android, iOS)
Водичи

Како да преземете и инсталирате Pocket Option апликација за мобилен телефон (Android, iOS)

Како да ја преземете и инсталирате апликацијата Pocket Option на телефон со iOS Мобилната верзија на платформата за тргување е потполно иста како и нејзината веб верзија. Следстве...